Dragoi gjigant prej akulli

26 dhjetor 2017 | 12:22

Një dragua gjigant, i gjatë 75 metra, po mahnit vizitorët e një resorti skie në Kinë. Skulptura e mrekullueshme është realizuar në Çangçun, në provincën Jilin.

Puna për të ka nisur më 18 dhjetor dhe do të përfundojë në fund të muajit. Dragoi është ndërtuar për Festivalin Ndërkombëtar të Skisë, që do të mbahet më 4 janar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Më mirë mos të kesh një palë këpucë sesa mos…