Drenica – Gjilani, përfundoi pjesa e parë

01 tetor 15:50

Pjesa e parë e ndeshjes mes Drenicës dhe Gjilanit përfundoi 0-0. Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e katërt në Superligë, raporton “Epoka e re”.

Gjilani ishte për një nuancë skuadër më e mirë, por nuk arriti të shënon golin e epërsisë. Pjesa e dytë pritet të jetë me interesante, pasi të dyja skuadrat kërkojnë pikët maksimale nga kjo ndeshje.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur në…