Dua dhe i dashuri i saj nuk i ndajnë buzët nga njëri-tjetri (Foto)

24 gusht 2019 | 13:26

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken aq të dashuruar gjatë pushimit të tyre në plazh.

Këngëtarja nga Kosova dhe modeluesi 23-vjeçar janë panë duke u puthur të premten mbrëma në Malibu.

Çifti simpatik nuk mundi t’i largonte duart nga njëri-tjetri gjatë surfimit në valët e detit.

Dua dhe Anwari e patën bërë publike lidhjen e tyre në muajin e kaluar dhe është raportuar se kishin qenë së bashku për disa muaj para kësaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) është duke e mbajtur mbledhjen…