Dua Lipa bën historinë, arrin…

28 janar 14:29

Dua Lipa ka shënuar një tjetër sukses, duke lënë pas emra të njohur. Ajo ka hyrë në histori, pasi albumi i saj është bërë më i dëgjuari në “Spotify”.

Këngëtarja ka lënë pas pop-yllin, Taylor Swift me albumin “1989”. Shqiptarja kryeson me albumin “Dua Lipa”. Albumi ka arritur 9.5 miliard dëgjime në “Spotify” dhe “YouTube” në mbarë botën.

Këngëtarja ditë më parë publikoi këngën me titull “Swan Song”, e cila është kolonë zanore e filmit “Alita”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se pakënaqësitë sociale…