Dua Lipa dhe i dashuri, çifti i ri më atraktiv

18 dhjetor 2017 | 10:53

Dekadat e fundit gjithmonë ka pasur çifte të përsosura që dominonin botën e muzikës.

Vite më parë lajm bënte lidhja e Britney Spearsit dhe Justin Timberlaket ose romanca e Justin Bieber dhe Selena Gomez.

Tashmë kemi një çift të ri që do t’i pushtojë ballinat e medieve rozë të botës, shkruan gazeta “Vogue”, ku kjo e fundit i ka zgjedhur edhe si çiftin e ri me stilin më të mirë.

Bëhet fjalë për Dua Lipën dhe të dashurin Paul Klein, të cilët ka muaj që kanë filluar romancën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Artistja e re në skenë, Diona Fona, në emisionin “1…