Dua Lipa gjatë këtij viti me turne edhe në Azi

09 shkurt 11:08

Superylli shqiptar, Dua Lipa, ka krijuar popullaritet në mbarë botën.

E një popullaritet i shprehur i saj vërehet në të gjitha pjesët e botës, madje edhe në Azi. Bukuroshja nga Prishtina gjatë muajit maj do të mbajë disa koncerte, edhe në Kore të Jugut (Seul) dhe në Japoni (Tokio). Më 6 maj ajo performon në Seul, kurse më 8 maj në Tokio.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e…