Dua Lipa tregon se me kë ëndërron të ketë bashkëpunim

05 qershor 2018 | 10:27

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka zbuluar një sekret se me kë ka dëshirë të ketë bashkëpunim.

Bëhet fjalë për Kevin Parkerin, këngëtar nga Australia. Artistja e “New Rules” këtë e ka pohuar gjatë një interviste para performancës së saj të fundit në hapjen e Ligës së Kampionëve të UEFA-s, mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Richard Gere është martuar për herë të tretë. Aktori i…