Dumoshi vajti në Prizren, u prit nga kryetari Haskuka

20 maj 11:18

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, sot ka vajtur për vizitë në Komunën e Prizrenit. Takimin e parë ajo e ka pasur me kryetarin e kësaj komune, Mytaher Haskuka, pastaj ka vizituar fushën sportive në Lubinjë të Epërme dhe poligonin sportiv në Mushnikovë. Po ashtu, gjatë ditës ajo do ta vizitojë edhe pishinën olimpike dhe stadiumin “Përparim Thaçi” në këtë komunë.

 

(B. D.: ‘Epoka e re’)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KLIKO KETU /PDF/ Oda e Mjekëve të Kosovës -Ftesë për…