Dwayne Johnson bëhet baba për herë të tretë

26 prill 2018 | 11:11

Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur për publikun si “The Rock”, është bërë baba për herë të tretë.

Lajmin e ka dhënë vetë aktori i cili ka postuar në rrjetin social “Instagram” një fotografi ku shfaqet duke mbajtur të bijën në kraharor dhe një dedikim të gjatë për vogëlushen.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
BTS po kthehet në skenën e Billboard Music Awardsit, ku…