E dashura e Dybalas: Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus

24 mars 20:29

Oriana Sabatini, e dashura e Paulo Dybala-s në një intervistë që ka dhënë së fundmi për programin “Corta poe Loano”, ka folur për ditët që po kalojnë së bashku edhe pse janë infektuar me Covid-19.

“Na këshilluan të mos e takojmë njëri-tjetrin, por ne rrimë në të njëjtën dhomë, sepse jemi të dy të infektuar. Dezinfektojmë gjithçka që prekim, hapim dritaret dhe hedhim mbeturinat shpesh. Tani vetëm flemë gjumë, shikojmë seriale dhe gatuajmë. Është shumë e rëndësishme të pushojmë, pra nuk duhet stërvitje. Nuk i tregova babait, sepse kisha frikë se do pësonte sulm në zemër”, deklaroi Oriana.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Propozimi për uljen e pagave të punonjësve në administratën shtetërore,…