Ed Sheeran si rrallë herë poston fotografi me të fejuarën

30 nëntor 14:26

Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn janë një çift “perfekt”. Këngëtari 27-vjeçar i “Shape of You” ka postuar në “Instagram” një moment të ëmbël me të dashurën e tij 26-vjeçare.

Në fotografinë që si rrallë herë, Sheeran ka postuar, çifti shihet i veshur me fanella të njëjta. Këngëtari i shumë hiteve në këtë fotografi e ka përqafuar të dashurën e tij nga prapa, teksa të dytë e shohin njëri-tjetrin në sy, plot dashuri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, përveç me ministrin…