Edi Rama i jep post të rëndësishëm djalit të Fatos Nanos

19 prill 17:28

Sokol Nano është emëruar drejtor ekzekutiv i Agjencisë Shqiptare për Zhvillimin e Investimeve (AIDA).

Sokol Nano është djali i ish-kryeministrit Fatos Nano, dhe me këtë emërim si duket Rama ruan ende raportet e mira me paraardhësin e tij.

Më herët, këtë post të rëndësishëm e ka mbajtur Brisida Shehaj e cila tanimë është emëruar në krye të Agjencisë së Task-Forcës së Bregdetit. (albeu)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka bërë me dije se…