Egzon Pireci publikon këngën e re

18 maj 2024 | 15:06

Këngëtari Egzon Pireci ka lansuar projektin e tij të radhës.

Kënga mban titullin “Për ty jam betu” dhe i referohet çifteve të martuara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri për Kulturë, Rini dhe Sport, Hajrulla Çeku ka paralajmëruar…