Ekskluzive: Loredana i kthen parat plakës përmes Tomë Gashit live në emision! (Video)

19 maj 21:14

Këtë të diele mysafirë në emisionin “Kojshia show” ishin: Sami Kurteshi deputet i Vetëvendosjes dhe avokati Tomë Gashi që njëherit është edhe avokat i Loredanës.

Loredana përmes moderatorit Sadri Imeri i dorëzoi parat avokatit Tomë Gashi që ai tja kthej plakës zvicrane.

Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë nga min 25:40 sek.

https://m.youtube.com/watch?v=Httj2jVqMc4&feature=youtu.be

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nesër (e hënë), në orën 12, në sheshin “Zahir Pajaziti”,…