Elita 5 sjell këngën “Natën e mirë”

22 maj 2024 | 15:37

Grupi Elita 5 është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Natën e mirë” mban titullin kënga, e cila njëherësh vjen e kompletuar edhe me videoklip.

Kënga natyrisht është interpretuar nga vokalisti i këtij labeli, Arif Ziberi.

Për tekstin u kujdes Fatmir Muja me miksim dhe masterizim nga Prosound Recording Studio.

Producimi në ndërkohë u bë nga Nexhat Mujovi Wirus.

Videon, e realizuar nga Sustain Production, tashmë mund ta gjeni të plotë në YouTube.

Edhe kjo këngë vjen në një stil të veçantë siç di tashmë vetëm Elita 5.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të zbatimit të strategjisë nacionale për parandalimin dhe…