Eliza Dushku shtatzënë, bën vaksinën: Gjithçka shkon mirë!

03 maj 11:59

Eliza Dushku përmes një fotoje në Instagram tregon se ka bërë dozën e dytë të vaksinës pfizer.
Aktorja që është edhe shtatzënë thotë se gjithçka po shkon shumë mirë deri tani.
Doza e dytë dje me Pfizer-Biotech (mARN) – deri më tani, shumë mirë! Vendosa të bëja # vaksinat, në 5 dhe 6 muaj # shtatzënë, për të mbrojtur veten dhe foshnjën time në bark+ vogëlushin tim Bourne! Të gjithë mjekët e mi, CDC, OBSH, të dhëna hyrëse, + më e rëndësishmja: burri im & ndihem i sigurt se ky ishte veprimi më i mirë.
Ne jemi më afër se kurrë për të kaluar këtë makth & duke u ndjerë kaq mirënjohës për të gjithë ata që kanë sakrifikuar për të na sjellë këtu; dhe përcjellim dashuri për të gjithë ata që kanë vuajtur dhe humbur.
Vaksinat funksionojnë dhe do ta kthejnë botën në normalitetin që ne të gjithë dëshirojmë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo është një nga vajzat më tërheqëse të showbiz-it në…