Elvis Naçi befasohet gjatë emisionit, në studio i shfaqet bashkëshortja (Video)

03 shkurt 23:08

Këtë javë i ftuar në emisionin ‘n’Kosovë Show’, tek Shpetim Desku është hoxha nga Shqipëria, Elvis Naçi.
Hoxhë Elvisi për herë të parë i ka publikuar shumë gjëra nga jeta e tij e përditshme.
Gjatë emisionit është prezantuar familja e tij.

Gepostet von MEKA HALAL FOOD am Donnerstag, 24. Januar 2019

Pjesë e emisionit ishte nëna, gruaja dhe fëmijët e Elvis Nacit. Aty po ashtu është prezantuar në të cilën jeton edhe hoxha më i popullarizuar në Shqipëri, Elvis Naçi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Megjithëse Athina zyrtare e konsideron edhe këtë herë si tepër…