Emery “dënon” Cavanin dhe Pastoren

10 janar 15:28

Trajneri i PSG-së, Unay Emery nuk është treguar aspak tolerant më dy yjet e skuadrës Edison Cavani dhe Javier Pastore, të cilët janë rikthyer më vonesë nga pushimet.

Cavani ka vendosur t’i lërë jashtë grumbullimit për ndeshjen e Kupës së Francës që të dy futbollistët, si masë ndëshkimore për shkeljen e disiplinës dhe urdhrit të klubit.

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emërimi i ekspertit të Ballkanit, Hoyt Brian Yee, nga presidenti…