Emery në janar e dëshiron yllin e Sevillas

26 dhjetor 2018 | 15:57

Trajneri Unai Emery shpreson të sjellë në “Emirates” gjashtë afatit kalimtar të janar Ever Bengan.

Dyshja punuan së bashku për dy sezone në Sevilla, dhe Emery beson se mund të marrë lojtarin për një shumë më të vogël se 18 milionë funte, duke siguruar shërbimet e tij dhe për të forcuar mesfushën.

Benga është lojtar i spikatur argjentinas dhe ka luajtur tre nga katër ndeshjet e tij me kombëtare në Kupën e Botës “Rusi 2018”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK),…