Emily ”çmend” ndjekësit me pozat në bikini

29 maj 2024 | 11:53

Aktorja e “Gone Girl”, Emily Ratajkowski ka marrë vëmendjen e fansave me fotografitë e fundit të publikuara në Monaco.

Ratajkowski kishte veshur një bikini të vogël të printuar gjithandej me fotografi të ndryshme të grave të veshura me bikini dhe të brendshme, të cilat i bashkoi me një fund në të njëjtin print.

Ajo kishte kombinuar edhe një kapelë të zezë që i shkonte goxha me bikinet që dukeshin ngjyrë pink.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollistët Albion Rrahmani dhe Ermal Krasniqi janë ftuar nga Përfaqësuesja…