Emily Ratajkowski mban qafore me inicialet e burrit

09 gusht 2019 | 11:14

Emily Ratajkowski duket se është ende në muajin e mjaltit me bashkëshortin e saj Sebastian Bear-McClard. Modeluesja 28-vjeçare, që e ka kurorëzuar dashurinë me aktorin dhe producentin në muajin shkurt të vitit 2018, është parë me një qafore që mban inicialet e bashkëshortit të saj. Ratajkowski në një fotografi që e ka postuar në “Instagram” kishte vendosur disa qafore me ngjyrë ari, ku njëra nga to e mbante shkronjën “S”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja e njohur Millie Bobby Brown dhe kompania e bizhuterive…