Emma Stone gjen të dashur të ri

23 janar 11:51

Aktorja e suksesshme Emma Stone ka qenë në kontakt me regjisorin Dave McCary që nga tetori i vitit 2017.

Por, dyshja ka befasuar shumë njerëz duke dalë në publik në një takim të pazakontë në Los Angelos të ShBA-së.

Dyshja u ulën në rreshtat e parë në ndeshjen basketbollistike në mes të Los Angeles Clippersit dhe Golden State Warriorsit.

Dyshja për herë të parë ishin takuar në shoun televiziv të së shtunës “Night Live” në fund të vitit 2016.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje ka kundërshtuar vendimin e djeshëm të Qeverisë së…