Ende nuk ka filluar pjesa e dytë e finales së Kupës, goditet me gjësende portieri i Ballkanit

22 maj 2024 | 16:20

Pjesa e dytë e finales së Kupës në futboll mes Ballkanit dhe Prishtinës ende nuk ka filluar. Në fakt, tifozët e Prishtinës, “Plisat” e kanë goditur me gjësende portierin e Ballkanit, Enea Koliçi. Portierit po i jepet ndihma mjekësore.

Ndeshja finale e Kupës po zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, kurse rezultati pas pjesës së parë është 1-0.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aeroplani i linjës Lion-Stamboll, ka bërë një ulje emergjente në…