Endrik Beba lë sonte përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip!

17 shkurt 2024 | 23:05

Endriku la sot shtëpinë e “BBV3”. Në një nominim mes Endrikut, Eglës dhe Françeskës, ishte Egla ajo që shpëtoi e para.

Kujtojmë, se ai iu bashkua shtëpisë së Big Brother disa javë pas premierës së 13 janarit. Si pasojë e kësaj, Endriku nuk ka një biletë kthimi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forcat ukrainase kanë rrëzuar tre aeroplanë luftarakë rusë, ka thënë…