Endrit Thaçi përkrah marshin për drejtësi

30 mars 11:31

Qytetarë të shumtë janë duke i dhënë përkrahje marshit të organizuar nga platforma “Liria ka Emër”, në shenjë solidarizimi me liderët krerët e UÇK-së, të cilët po gjykohen në Hagë.

Deri më tani ky marsh ka marrë mbështetje të madhe edhe nga disa parti politike, shoqëria civile, shoqata e organizata të ndryshme dhe disa oda ekonomike.

Mbështetje këtij marshi ka dhënë edhe djali i ish-presidentit, Hashim Thaçi, Endriti, i cili nga “Instagram”-i  ka shpërndarë posterin kryesor të “Marshojmë për Drejtësi”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, i shoqëruar nga drejtori i…