EPP uron kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku

15 mars 2021 | 19:55

Partitë Popullore Evropiane, EPP, kanë uruar kryetarin e ri të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhikun, duke i dëshiruar gjithë të mirat dhe fillim të suksesshëm.

“EPP e ka falenderuar edhe ish kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa për lidershipin e fortë dhe për anëtarësimin e LDK-së në familjen e partive popullore evropiane”, është bërë me dije në njoftimin e LDK-së.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Nuk mund ta përshkruaj dot se si është jeta pa…