Era Istrefi ndan foton me motrën, publiku e krahasojnë me Kim Kardashian

26 maj 11:53

Nita Istrefi duket si të ishte një nga motrat e famshme Kardashian!

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar në Instagram disa fotorgafi ku shihet duke pozuar me motrën e saj, Nitën.

E fansat në shikim të parë kanë menduar se Era është shfaqur në shoqërimin e njërës prej motrave Kardashian.

Kjo pasi që Nita ngjan shumë me ta, sidomos me Kim dhe kur e shikojmë foton menjëherë na bie në mend ajo.

Era ka shkruar: “Sa e mrekullueshme duket motra ime Nita? Më mungon shumë dhe më mungon të jem në Londër me të”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, sot ka vizituar Qendrën e…