Ericu dhe Rebecca po ndahen pas 14 vjetësh martesë

22 shkurt 10:46

Eric Dane dhe gruaja e tij Rebecca Gayheart po divorcohen pas 14 vjetësh martesë. Gayheart ishte ajo që paraqiti dokumentet javën e kaluar në Los Angeles duke përmendur ndryshime të papajtueshme.

Dokumentet kanë treguar se Gayheart po kërkon strehim të përbashkët juridik dhe fizik për të dyja vajzat e tyre, Billie shtatëvjeçare dhe Georgia gjashtëvjeçare, si dhe mbështetje bashkëshortore. Eric dhe Rebecca kanë qenë të martuar për 14 vjet, pasi u fejuan në vitin 2004. Asnjëri prej tyre nuk ka komentuar publikisht divorcin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Colin Quinn, pësoi një sulm në zemër më 14 shkurt,…