Escobar: Pa njohje reciproke, s’ka rrugë për në Evropë

18 mars 17:55

Emisari amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, i tha Radios Evropa e Lirë se qëllimi përfundimtar i Uashingtonit nga dialogu mes Kosovës dhe Serbisë është njohja reciproke.

Ndiqeni intervistën e plotë:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kombet e Bashkuara kanë thënë se Ukraina dhe Rusia janë…