Fatos Nano feston sot ditëlindjen, Rama: Edhe 100 kryetari ynë

16 shtator 11:46

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar liderin e parë të PS-së Fatos Nano në 70-vjetorin e lindjes.

“Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara, me shëndet, humor e harmoni në familjen tënde, po edhe me punë të mira e të tjera fitore në këtë familjen e përbashkët politike, që do të ketë gjithnjë nevojë për mbështetjen e këshillat e tua”, ka shkruar Rama në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka kërkuar nga kadetët e…