Fazliu, afër ndarjes me Dritën

23 maj 16:46

Sulmuesi i njohur në futbollin e Kosovës, Astrit Fazliu pritet të largohet shumë shpejt nga skuadra e Dritës së Gjilanit.  Gazeta provuar të kontakton me ish-sulmuesin e Prishtinës dhe Feronikelit, por kontakti ka qenë i pamundur.

Klubi gjilanas ka përfunduar kampionatin në BKT Superligë në pozitën e dytë me 12 pikë më pak se skuadra gjilanase. Drita në finale të Kupës përballet me skuadrën e Llapit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës të hënën ka shkatërruar një laborator të…