FC Kosova Düsseldorf viziton Prince Coffee House në Langenfeld

12 mars 22:28

Klubi futbollistik Kosova Düsseldorf, ka vizituar pikën e Prince Coffee House në Langenfeld.

Kujtojmë që Prince Coffe House, që nga java e kaluar është zgjeruar edhe më, duke hapur pikën e saj më të re në lokacionin Solinger Str. 22, 40764 Langenfeld (Rheinland), të Gjermanisë.

Langenfeld është një qytet periferik që ndodhet midis Düseldorfit dhe Kölnit.

Vizitën e tyre, në Prince Coffee House, FC Kosova Düseldorf e ka ndarë edhe përmes rrjeteve sociale duke shoqëruar fotografitë e ambientit fantastik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokratike janë në koalicion…