Federata e Mundjes turne për Pavarësi

08 shkurt 15:58

Federata e Mundjes së Kosovës (FMK) do të organizoj turneun e katërt mbarëkombëtar “Trofeu i Pavarësisë”.

Ky turne do mbahet më 16 shkurt, kurse pjesëmarrës në të do të janë ekipet nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia. Turneu mbahet për grupmoshën e juniorëve ne këto kategori: 57, 61, 65, 70, 74, 79, 86, 92, 97 kg, tolerancë 2 kg.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Valdrin Lluka, ministër i Zhvillimit Ekonomik Të nderuar qytetarë, Ashtu…