Fëmija i parë në 2018-n lind djalë

01 janar 2018 | 00:45

Në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK ka lindur fëmija i parë në vitin 2018.

Ai është djalë, që peshon 3.250 kg. Nëna dhe foshnja gëzojnë shëndet të mirë. Nëna i fëmijës është Fatmire Azemi nga Dumnica e Poshtme, Podujevë, dhe Ajni është fëmija i tretë i saj. /KosovaPress/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kandidati për kryetar të Istogut nga AAK-ja, Gani Dreshaj, ka…