Fenerbahçe ofron 10 milionë për Khediran

11 korrik 14:39

Mesfushori gjerman i Juventusit, Sami Khedira mund të transferohet në Turqi.

Mediet italiane kanë raportuar sot se Khedira është synim i Fenerbahçes, e cila ka ofruar 10 milionë euro për kartonin e ish-lojtarit të Real Madridit.

Largimi nga Torino duket shumë i mundshëm në ketë afat kalimtar, sepse “Zonja e Vjetër” tashme ka transferuar Adrien Rabiotin dhe Aaron Ramseyn.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se…