Festa e Frontit Europian, Ahmeti: Ky kapitull u mbyll me sukses, me mbi 40 mijë vota epërsi ne shënuam fitore

24 prill 2024 | 23:11

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në festën e fitores së Frontit Europian në Tetovë tha se ky kapitull u mbyll me sukses dhe u shpreh se dallimi është mbi 40 mijë.

Ahmeti tha se më shumë e ka gëzuar fitorja në Tetovë, sepse siç tha ai, atu jetpm që 23 vjet.

“Më 8 maj e kam një porosi për të gjithë, si vëllau vëllaut, aty ku rrezikohet ndonjë mandat le të kenë kujdes. Ky kapitull u mbyll me suksesin më të madh, dallimi është mbi 40 mijë, në të gjith komunat fitojmë bindës, por më shumë më ka gëzuar fitorja në Tetovën time, sepse unë që 23 vite jetoj këtu”, tha Ahmeti. /TvKlan.mk

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në festën e…