Festat pa George Michaelin, familja e kujton këngëtarin

28 dhjetor 2017 | 10:33

Në ditën e Krishtlindjes të vitit 2016 bota humbi këngëtarin e hiteve të mëdha, George Michael, në moshën 53-vjeçare. Për familjen dhe miqtë e tij ai njihej me pseudonimin “Yog”.

Të afërmit e tij ndanë një kujtesë prekëse një vit pas vdekjes së tij. “Këtë vit ka pasur një sërë sfidash të reja dhe të vështira për ne që kemi qenë të afërt dhe besnikë ndaj Yoit.

Duke e ditur se ai nuk është më këtu me ne, na mungon shumë”, ka shkruar familja në faqen e tij të internetit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një gruaje të moshuar ruse i janë gjendur 152 objekte…