Fifi e lënduar nga ish i dashuri, thotë se nuk iu beson meshkujve

11 tetor 16:02

Deklaratat bombastike të Fifit që kur u inkuadrua në “BBV”, ka bërë që të kuptojmë shumë sa i përket jetës së saj private.

Ajo shpesh herë është shprehur e thyer nga lidhja që kishte më parë, shkaku i tradhtisë nga ish partneri.

Sot ajo tha se nuk u beson meshkujve aspak.

‘’Unë nuk besoj tek meshkujt…që dikush të vijë në jetën time duhet të përpiqet shumë të më bindë. Mua më la vetëm sepse nuk i pëlqente që qaja, më kishte parë në televizion dhe mendonte se unë vetëm qeshja. Unë punoja dhe i paguaja edhe borxhet atij. Sapo u nda nga unë ai krijoi një lidhje tjetër, por kthehej tek unë sa herë që ajo nuk i përgjigjej në celular’’, tha ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kapiteni Etrit Berisha në konferencën për shtyp në prag të…