Fifi flet sërish për raportin me Granitin

16 janar 16:25

Ditën e sotme, këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka qenë e ftuar në “Fun Club”, emision ky që i dedikohet Big Brother VIP.

Fifi ka folur për zhgënjimet nga banorët, friken e tyre dhe për marrëdhënien me ish-futbollistin, Granit Cana.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, në media u përfol se ka lindur diçka mes tyre dhe dëshironin të mbanin të fshehtë.

Por, që këngëtarja u dha fund të gjitha këtyre thashethemeve.

“E kam takuar shumë herë. Jemi miq të mirë dhe më vjen shumë mirë që e kan takuar. Jemi tipa shumë të kundërt dhe nëse do lidheshim nuk do funksiononte. Më mirë që ndodhi siç ndodhi.”- tha Fifi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga Shkodra, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, duke u drejtuar…