Fifi: Flori Mumajesi, pika ime e dobët

16 prill 16:30

Së fundmi këngëtarja e njohur Fifi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve kurioze.

Një ndër pyetjet që një ndjekësi i kishte drejtuar ishte: Çfarë është për ty Flori Mumajesi?

Fifi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet duke bërë lëmsh rrjetin. Ajo është shprehur se Flori Mumajesi është pika e saj e dobët.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nora Gjakova është mposhtur në gjysmëfinale, dhe humbi shansin për…