Fillon asfaltimi i rrugicave dhe parkingjeve në Skenderaj

20 tetor 13:55

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka bërë me dije se sot ka filluar asfaltimi i rrugicave dhe parkingjeve brenda zonës urbane në qytet. Ai ka thënë se tashmë banorët do të kenë qasje më të mirë dhe më moderne në këtë zonë urbanistike. “E gëzofshin banorët e kësaj pjese!”, ka shkruar Jashari në llogarinë e vet në “Facebook”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jakup Krasniqi Kushdo që mendon se krahu i luftës (si…