Filmi “Kulla e Sahatit” i Arzana Krajës tashmë online, luan edhe Leze Qena

26 mars 18:04

Njëri nga filmat e regjisores tashmë të ndjerë, Arzana Krajës, “Kulla e Sahatit”, tashmë është publikuar edhe online në Youtube.
Ky film është me skenar dhe regji të regjisores Arzana Kraja, e cila ka vdekur së fundmi si dhe njëkohësisht pjesë e aktorëve që luajnë në këtë film është edhe Leze Qena, e cila është ndarë nga jeta dje, shkruan “kultplus”.

Lajmin për publikimin  e filmit edhe online është dhënë nga Gresa Kraj

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) dhe Qendra Kosovare për…