Fjolla ngacmon gratë: Thashë t’ju pyes, kah po ju shkojnë burrat sonte

05 dhjetor 08:11

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, gjersa në një nga postimet e saj të fundit, ajo i doli në përkrahje këngëtares Beatrix Ramosaj për situatën e saj në Big Brother VIP.

“Veç përpara. E ti qëndro e fortë, jeta jetohet si do vet, mos u mërzit për komentet e batagjinjëve le t’i marri era, ti shtrëngoje Donaldin mos e lësho, jeni një çift i përkryer. Llapionkat ku shkelin e ndritin e bëjnë bukuri, sukses”, shkroi Fjolla.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministi i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet për një vizitë zyrtare…