Flamurtari befasoi Llapin

03 mars 15:54

Flamurtari ka shënuar fitore në shtëpi në duel me Llapin, me rezultat 2:1, duke arkëtuar tri pikë shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë.

Të parët në epërsi kaluan llapjanët, me golin e shënuar nga Dardan Jashari, në minutën e 16-të, por kuqezinjtë e kryeqytetit arritën ta përmbysin rezultatin me golat e shënuar nga Mendes, në minutën e 41-të dhe Alban Shillova, në minutën e 44-t. Pas kësaj fitoreje Flamurtari ngjitet në koutën e 14 pikëve në pozitën e 10-të.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prodhuesit nga Kosova kërkojnë më shumë hapësirë për t’i plasuar…