Formacionet: Arsenal – United

25 janar 17:12

Dy rivalet e vjetër Arsenal dhe Manchester United takohen sonte në kuadër të FA Cup. Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 20:55. Për Arsenalin nga fillimi do të luajnë shqiptarët Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Formacionet e mundshme

Arsenal: Cech; Maitland-Niles, Monreal, Sokratis, Mustafi; Xhaka, Torreira, Ozil, Iwobi; Lacazette, Aubameyang.
Manchester United: Romero; Dalot, Jones, Lindelof, Darmian; Matiq, Pogba, Mata; Sanchez, Rashford, Lukaku.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-anëtari i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Lahi Brahimaj, ka…