Formacionet: Basel-City

13 shkurt 12:57

Sonte nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja në mes Baselit dhe Manchester Cityt. në Ligën e Kampionëve.

Formacionet e mundshme:

Basel (4-2-3-1): Vaclik; Lang, Suchy, Balanta, Petretta; Xhaka, Die; Stocker, Elyounoussi, Bua; Van Wolfswinkel.

Manchester City (4-3-3): Ederson; Walker, Laporte, Otamendi, Danilo; De Bruyne, Fernandinho, Gundogan; B. Silva, Aguero, Sterling.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe 10 vjet pas shpalljes së pavarësisë Kosova, nuk arriti…