Formacionet: Betis – Milan

08 nëntor 17:22

Nga ora 21:00 zhvillohet ndeshja e Evropa Ligës në mes Real Betisit dhe Milanit. Ndeshja e parë përfundoi në të mirë të spanjollëve, të cilët triumfuan në “San Siro” me rezultat 1-2.

Formacionet e mundshme:

Real Betis (3-5-2): Pau Lopez; Mandi, Barta, Sidnei; Barragan, Lo Celso, William Carvalho, Canales, Firpo; Sanabria, Sergio Leon.

Milan (3-5-1-1): Reina; Musacchio, Zapata, Rodriguez; Borini, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu, Laxalt; Suso; Cutrone.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara