Formacionet: Bournemouth-Liverpool

17 dhjetor 2017 | 14:14

Në stadiumin “Vitality Stadium” zhvillohet ndeshja në mes Bournemouth dhe Liverpoolit. Kjo ndeshje pritet të fillojë nga ora 17:30 dhe i takon javës së 18-të.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Profesori i Fakultetit të Bujqësisë në Universitetin e Prishtinës “Hasan…