Formacionet e mundshme: Chelsea-Arsenal

10 janar 12:36

Mediet angleze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin në “Stamford Bridge”. Chelsea dhe Arsenal takohen sonte në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Carabao Cup.

Formacionet e mundshme

Chelsea: Caballero, Azpilicueta, Rudiger, Cahill, Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso, Hazard, Morata.

Arsenal: Ospina, Chambers, Mertesacker, Holding, Bellerin, Wilshere, Xhaka, Maitland-Niles, Sanchez, Welbeck, Lacazette.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti të mërkurën…