Formacionet: Juventus-Napoli

22 prill 13:08

Në orën 20:45 zhvillohet derbi i Serisë A në mes Juventusit dhe Napolit. Kjo ndeshje mund të jetë përcaktuese edhe për fatin e titullit të kampionit në Itali.  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i protestave në Armeni, Nikol Pashianian është ndaluar nga…